Negaliu prisijungti prie serverio

    
  1. Atsijungęs

    iDede

    Pranešimai: 0

    Sveiki,
    Kai bandau prisijungti prie serverio is pradziu rodo "Account is already in use", po to prisijungiu, ir tada kai bandau pasirinkti serveri pries renkantis zaideja mane ismeta is zaidimo su lentele: Active Anticheat Service - Error Happened: HWID Spoofing detected. Code: 0x13(0).
    Iki sios temos kurimo as 2 kartus perrasiau zaidima is skirtingu nuorodu, buvau atsisiuntes clean system folderi, restartavau kompiuteri kelis kartus, ieskojau programeliu sarase ar yra ijungtas L2 kazkur, bet nieko neranda. Dar bandziau isjungti antivirus sistema ir prideti zaidima prie antivirus sistemos, bet nepadejo. Visur isieskojau forumus, youtube ir t.t bet niekur nerandu iseities. Mano pazistamui viskas gerai, leidzia prisijungti prie to pacio serverio su tuo paciu client kaip mano. Gal bus kas nusimano kurioje vietoje cia problema? Aciu.
    26 Geg. 2020 - 18:58 / #1
  2. 
  3. Atsijungęs

    Vilmis

    Pranešimai: 0

    Tavęs nepraleidžia serverio apsaugos. Juk parašyta angliškai:
    Active Anticheat Service - Error Happened: HWID Spoofing detected. Code: 0x13(0).

    Randa, jog naudoji HWID spoofer'į.

    Gal prieš tai bandei visus galimus cheat'tus iš google, kuriuos pavyko rasti ir prisirašei beleko?
    27 Geg. 2020 - 15:47 / #2