Skubiai reikia failu

Padekit tobulet ;)
    
  1. Atsijungęs

    lakstingala123

    Pranešimai: 0

    Sveiki, taigi mokaus kurti website ir butu gerai koks pavyzdys. Galbut kas gali ikelti cia ar man privaciai(skype: paulius.hybrid; gmail: pauljas96@gmail.com) atsiusti website failus: css,images,js,index ir t.t. Tiktu bent kokio web normalaus, man reiktu tiesiog isigilinti kaip kas vyksta. Labai aciu
    8 Sausio 2015 - 11:25 / #1
  2. 
  3. Atsijungęs

    Greisis

    Pranešimai: 0

    Tu sveikas ar ne? Ir ką tu įsigilinsi? Tikrai botas... Pažiūrėjus source, programuoti neišmokstama vaikeli. Dabar imsim ir duosim tau visas svetaines. Graudus žmogus esi, jokios pagarbos kitiems. Taip lamindamas niekados neišmoksi programuoti, jei galvoji, kad pažiūrėjus kito žmogaus darbo išmoksi kažką, tai labai klysti vaikeli. Spėju net nežinotum ką darytu kiekvienas parašytas kodas. YRA PILNĄ ŠALTINIŲ KAIP IŠMOKTI PROGRAMUOTI, BET JEI TOKS ATSILUPĘS ESI, TAI EIK SUSIRASK KOKĮ KREIVĄ SVETAINĘ BE APSAUGŲ, KUR LIMPA SQL INFEKCIJOS IR MOKINKIS IŠ JO. VĖLIAU KURSI TOKIUS KIAURUS SKRIPTUS, PAGAL KIAURĄ PAVYZDĮ. Sumąstė mat, aš moku programuoti, nes pats išmokau, o ne žiūrėjau į kitus darbus ir nelaminau, kaip tu čia nori. Ateisim ir padėsim ant lėkštutes - taip galvoji. Iš tikro taip nebus, be sunkaus darbo nieko neišmoksi - tai sėkmės pradedant mokytis HTML4 - HTML5, CSS3. Vėliau pereini prie PHP5 - MYSQLi arba PDO. Vėliau viskas kitkas jQuery, javascript. Taip ir taip padėjau, už šią žinutę turėtum man dėkoti, kad sugaišau laiko. Užparinai su ta žinute. Kiti dirba sunkiai, o tu ateisi ir žiūrėsi ir tikėsi išmoksi - taip niekada, NIEKADA nebus. Tai gali pasiruošti sunkiam darbui, arba mesti šį reikalą, beje reikės daug nervų aukoti. Ir išmokęs programuoti tu pasikeisi. Tad pagalvok ar verta. P.S: HTML tikrintoja naudok http://validator.w3.org o CSS3 tikrintoja: http://jigsaw.w3.org/css-validator/ .
    8 Sausio 2015 - 15:41 / #2
  4. 
  5. Atsijungęs

    Jeppi

    Pranešimai: 0

    Greisis, nepyk bet tu svaigalas :D
    8 Sausio 2015 - 17:08 / #3
  6. 
  7. Atsijungęs

    Greisis

    Pranešimai: 0

    Jeppi,
    dabar be argumentu neprasisuksi. :)
    8 Sausio 2015 - 17:17 / #4
  8. 
  9. Atsijungęs

    lakstingala123

    Pranešimai: 0

    Greisis net nekomentuok geriau, nesamones rasai. Jei ka as moku php, html, dali css, tik nepamenu labiau js. Esu parsisiuntes failus ir tikrai aiskiau viskas kampa, taciau kai ten brazilu arba rusu biski nevisai, nes komentarai irgi ju kalba. Tad nepisk prota. AS DARAU KAIP MAN GERIAU, NIEKAS TAVES NEPRASE CIA RASYT JEI NETURI TO KO PRASIAU.
    8 Sausio 2015 - 17:56 / #5
  10. 
  11. Atsijungęs

    gerardas

    Pranešimai: 0

    Jei reikia skubiai tai ko pats ir neparsisiunti? Sunku paspaust ant Tinklalapiai paciam sitam tinklalapi?
    8 Sausio 2015 - 21:25 / #6
  12. 
  13. Atsijungęs

    lakstingala123

    Pranešimai: 0

    Gaidiskis ten puse, dauguma kodu net surasyta i 1 eilute, tai ten atsipainiot reiks ne vienos h :D O SIAIP KLAUSIU KAS GALI TAS MAN IR PM. BAIKIT CIA KITKA RASYT :) PASAKOT TAS AR TAS , NIEKAM NEIDOMU
    8 Sausio 2015 - 22:31 / #7
  14. 
  15. Atsijungęs

    gerardas

    Pranešimai: 0

    lakstingala123,
    Graziai sukoduotu tinklalapiu taip lengvai nerasi.. Galiu duoti tik svariai sukoduota HTML su CSS.
    9 Sausio 2015 - 00:41 / #8
  16. 
  17. Atsijungęs

    wewewe

    Pavadinimas: L2 žaidėjas

    Narys

    Pranešimai: 727

    Vartotojo apdovanojimai: 16

    emocijos liejasi per krastus :D siaip visai neblogai yra kitu programeriu koda paziuret - pamatai kaip kiti sprendzia viena ar kita problema. Aisku pirma reikia bent pagrindus moket
    9 Sausio 2015 - 01:09 / #9
  18. 
  19. Atsijungęs

    gerardas

    Pranešimai: 0

    wewewe,
    Jei nemoka susirast tinklalapio failu tai nemanau kad ir koduoti moka :D
    9 Sausio 2015 - 13:22 / #10