Naujas serveris - nauja komanda

Open for all

Kokia chronicle zaistumet/zaidziat?

Interlude 8 Apklausa61,54%
Epilogas 0 Apklausa0%
GOD 3 Apklausa23,08%
H5 1 Apklausa7,69%
Gracia 1 Apklausa7,69%
    
  1. Atsijungęs

    PsYcH

    Pranešimai: 0

    Sveiki, taigi po labai ilgos L2 pertraukos, kazkaip atsirado noras kazka sukurti idomaus, patrauklaus zmonems. Pats moku developint nuo python, html, css iki php, java ir panasiai (java ne stiprioji puse, basicai, bet bugus pasitaisyt pakanka ziniu :) ), taigi, kadangi vienam labai reikia daug laiko ideti ir nuobodu, tai bandau suburti komanda. Turimi resursai yra serveris, su core duo procu, 8GB ram, 600Mbit/s interno pralaidumas, centOS7. Zodziu pradziai resursus turiu, o paskui viskas pagal poreiki ir norus. Kazkokios konkrecios vizijos serveriui neturiu, noreciau padaryti kazka unikalaus, nenuvalkioto, tad visoki pasiulymai irgi labai padetu, serverio feilas = tobulejimas (aisku feilas jokiais budais nera siektinas tikslas) :) Taigi, kontaktai, skype: eimux16
    Paskutinį kartą redagavo: PsYcH 27 Rugsėjo 2016 - 22:04
    27 Rugsėjo 2016 - 22:02 / #1
  2. 
  3. Atsijungęs

    Multikodas

    Pranešimai: 0

    Kokie tikslai projekto?
    29 Rugsėjo 2016 - 14:59 / #2
  4. 
  5. Atsijungęs

    Mightas

    Pranešimai: 0

    Mazu pasigirtai is kur vps gavot?
    29 Rugsėjo 2016 - 15:09 / #3
  6. 
  7. Atsijungęs

    PsYcH

    Pranešimai: 0

    Mano tikslas suburti kuo didesni zaideju online, sukurti kuo tobulesni serveri, be bug ir pns, apie donate sistema negalvoju pradziai, manau donate butu galima idiegti po pirmo vipe kai pasimatys kaip gerai pasiseke projektas. O vps pas mane kambaryje stovi, online 24/7. Statyciau darbe bet ten daznai elektra dingineja, UPS reiktu tada dar.
    29 Rugsėjo 2016 - 23:07 / #4
  8. 
  9. Atsijungęs

    wewewe

    Pavadinimas: L2 žaidėjas

    Narys

    Pranešimai: 727

    Vartotojo apdovanojimai: 16

    >"vps" namuose du tukstanciai sesioliktais metais :D
    30 Rugsėjo 2016 - 09:47 / #5
  10. 
  11. Atsijungęs

    maugllis

    Administratorius

    Pranešimai: 542

    wewewe,
    ir kuom čia stebiesi, pas mane net du serveriniai pc namuose stovi. Nemtau nieko blogo tame kad žmogus laiko serverį namuose.
    30 Rugsėjo 2016 - 11:50 / #6
  12. 
  13. Atsijungęs

    wewewe

    Pavadinimas: L2 žaidėjas

    Narys

    Pranešimai: 727

    Vartotojo apdovanojimai: 16

    Tik ne production. Jei bent kazkiek svarbus servisas sukasi. Apipils sveciai alum, katinas laida perkas, bomzas bore atjungs visam rajonui elektra besislapindamas ant pastotes, darbininkai nutrauks fiber'i bekasdami duobe naujam vamzdziui. Jau nekalbant apie consumer-grade pc komponentu "patikimuma". VPS'ai serverineje tikrai ne karve kainuoja sais laikais.
    30 Rugsėjo 2016 - 13:22 / #7
  14. 
  15. Atsijungęs

    maugllis

    Administratorius

    Pranešimai: 542

    žinai aš geriau nusiperku serverinį pc ir laikau namuose nei vps nuomojuosi. man patinka trurėti prie saves tai ka naudoju, ir pasitvarkyti gali ir tikrai žinai ka turi, o ne kad overselintas vps kur cpu net "20 ghz" lol (nors griuk aukštielninkas) plius protingai išnaudojant pc atsipirks per pusmetį/metus plius minus, tad nematau jokio pliuso nuomotis vps ar vds

    asmeninė patirtis:

    pirmajį serverinį pc nusipirkau gal prieš 7 metus, ir dabar jis man tebetarnauja, mokėjau už jį 9000 lt tais laikais, atsipirko per nepilnus metus, tas pats serveris man uždirbo pinigus ir antrajam serveriniui pc, pats užsidirbo ir geresniam upsui ir po šiai dienai jis kuo puikiausiai man veikia, veikia ant jo ne vienas ir ne du serveriai tik kitokio pobudžio (ne lineage) vienintelis gal minusas tik toks kad turėjau serveriams atskira kambarį skirti, nes triukšmauja pakankamai jie.
    30 Rugsėjo 2016 - 15:54 / #8
  16. 
  17. Atsijungęs

    PsYcH

    Pranešimai: 0

    maugllis,
    Labai teisingai pasakyta, cia kaip automobili nuomotis vien tik tam nes ne karve kainuoja ir kam tas savo... 2016m niekas tos elektros ar interneto nepradangina taip paprastai, o bun akad ir tie patys VPS luzineja, tai stabilumo skirtumo tarp namie laikomo servo ir VPS visiskai nematau. O seip dazniausiai rackiniai servai linke triuksmaut,toweri perki ir tada tylesnis buna :) O ir sveciams ant stalo to serverio gi nestatai, kad sulietu, neibent bes save namie festus rengi.
    2 Spalio 2016 - 09:59 / #9
  18. 
  19. Atsijungęs

    Logitech

    Pranešimai: 0

    PsYcH,
    Jums visiems reiktu atsigert alaus. beer2
    14 Spalio 2016 - 09:05 / #10