Lifedrain admino intelektas

    
  1. Atsijungęs

    Steeledas

    Pranešimai: 0

    Paveikslėlio pavadinimas: Pirk ir nieko negauk. wink

    LifeDrain Admino Intelektas
    24 Rugsėjo 2018 - 21:09 / #1
  2. 
  3. Atsijungęs

    Vilmis

    Pranešimai: 0

    Nepyk, kad sudaužiau tau tavo mergaitišką širdį, o ne durną galvą ir šiandien, kad užlipau ant nuoskaudos. Tikiuosi atleisi man... :) O jei rimtai tai kažkoks nedadarytas esi. Sakiau, kad gausi vėliau ką pamiršau dadėti, nes dar testuoju, o tu pasijutai apgautas ir pasidalinai sistema. Hmm... Po tokio tavo žygdarbio tikrai norisi tau dar kažkuo padėti. Verki jau vos ne metai laiko dėl to, šnd iš savo niekam tikusios FB grupės išmetei, stumi kažką už akių ir apsimeti auka... (facepalm)
    25 Rugsėjo 2018 - 00:32 / #2
  4. 
  5. Atsijungęs

    Steeledas

    Pranešimai: 0

    Vilmis
    Nepyk, kad sudaužiau tau tavo mergaitišką širdį, o ne durną galvą ir šiandien, kad užlipau ant nuoskaudos. Tikiuosi atleisi man... :) O jei rimtai tai kažkoks nedadarytas esi. Sakiau, kad gausi vėliau ką pamiršau dadėti, nes dar testuoju, o tu pasijutai apgautas ir pasidalinai sistema. Hmm... Po tokio tavo žygdarbio tikrai norisi tau dar kažkuo padėti. Verki jau vos ne metai laiko dėl to, šnd iš savo niekam tikusios FB grupės išmetei, stumi kažką už akių ir apsimeti auka... (facepalm)

    tyngiu aš tau mulkiui dar kartą per naujo viską rašyti. Pasiskaityk čia jei nori dar karteli tiek savo tiek mano komentarus :D http://diskusijos.l2j.lt/x-admino-intelektas-t56939.html
    25 Rugsėjo 2018 - 12:03 / #3
  6. 
  7. Atsijungęs

    Vilmis

    Pranešimai: 0

    kiaušinis tu esi ir tiek. Daugiau aš tau nieko nesakysiu Tik kitą kartą jei dalinsiesi mano sms tai dar ir nuorodą į mano website įdėk, nes žinai, nėra blogos reklamos. O jei jau norėtum kažkur užsieny postinti tai įspėk iš anksto, nes galėčiau iškart angliškai parašyti. Neapsiribotum tik Lt puslapiais, galėtum varyti globaliai. ;)
    P.S. man atrodo Anglijoje tuose fabrikuose galvą pašalai tai dabar nesižinai kas darosi.
    25 Rugsėjo 2018 - 14:31 / #4