'java' is not recognized as an internal or external command? pamoka

Pagalba kaip išspręsti problema: 'java' is not recognized as an internal or external command
    
  1. Atsijungęs

    scdogas321

    Pranešimai: 0


    Klaida: 'java' is not recognized as an internal or external command?

    Tai reiškia kelis dalykus:

    1) Tavo java nėra instaliuota. Ją gali parsiūsti: www.java.com

    2) Jei tikrai esate tuo tikri, kad java instaliuota. Jums reikia įsitikinti ar java paleidžiama jūsų sistemoje.
    Pirmiausia, jums reikia sužinoti kur instaliuota jūsų java. Pvz, mano instaliuota čia: „C:\Program Files\Java\jre6“. Kad sistema paleistų jūsų java jai reikia nurodyti jos bin direktorija.
    Norint nurodyti bin direktoriją sistemai, kad jūsų sistema paleistų java tinkamai (Ant windows Vista, Windows 7, Windows 8), darykite taip:


    (Lietuviškam Kompiuteriui (Lietuviškai)):

    „Pradėti“ -> „Valdymo skydas“ -> „Sistema ir Sauga“ -> „Sistema“ -> Kairėje pusėje paspauskit „Papildomi Sistemos Parametrai“ -> „Aplinkos Kintamieji“ –> (Apatinėje lentelėje „Sistemos Kintamieji“) Leiskitės žemyn kol rasite 'Path' ir du kartus ant jos paspauskit. Laukelyje 'Kintamojo Reikšmė' Eikite į patį galą ir uždėkite (;). Ir įrašykite kelią kur jūs instaliavote java (bin). Palei mano pavyzdį kurį parašiau viršuje („C:\Program Files\Java\jre6“) man reiktų rašyti šitaip:
    C:\Program Files\Java\jre6\bin

    (Kai įrašėte tą kelią į bin nerašykite gale (;)!! ir visą šitą rašykite gale po jūsų uždėto (;)).
    Jūs galite nueiti į „Mano Kompiuteris“ ir susirasti šia direktorija pagal jus, ir tiesiog ją įklijuoti.
    (Susumavus man į galą man reikėjo įrašyti: ;C:\Program Files\Java\jre6\bin)




    (Angliškam Kompiuteriui (Angliškai)):

    „Start“ -> „Control Panel“ -> „System", then click on the „Advanced System Settings“ link on the left, then the „Environment Variables“ button. In the lower section (Labeled „System Variables"), scroll through and find the item labeled 'Path' and double click it. In the field labeled „Variable value“ go to the end and add a semicolon (;), and then the path your installation of Java is located. Using the example I gave above („C:\Program Files\Java\jre6“), I would have added:
    C:\Program Files\Java\jre6\bin

    (After you writed your bin location do not put (;)!!)
    You can find your java Bin location by going to „My Computer“. When you found it just paste it.
    (In a conclusion I‘ve wrote: ;C:\Program Files\Java\jre6\bin)

    Kai jūs visa šita padarėte tiesiog spauskite visur: Gerai.
    Dabar pas jus ši klaida turėtų būti išspręsta.
    Tikiuosi padėjau.
    Paskutinį kartą redagavo: scdogas321 11 Geg. 2013 - 16:48
    11 Geg. 2013 - 16:46 / #1