Prisijungimas Registracija


L2help startuoja

Informacija
L2help startuoja


Su džiaugsmu noriu pristatyti savo darbą, tai Lineage pagalbos portalas kuriame rasite failų, pamokų, siuntinių, pagalba forume ir t.t. Tikiuosi kad šiame portale rasite viska kas jums reikalinga.

Tokio tipo svetainiu tikrai yra ne viena ir ne dvi, tačiau tikiu L2help ateitimi ir tikiu kad taps lyderiu savo specifikacijos nišoje, ka galiu paminėti kad turime savo failų talpyklą, tad failus galės, bet kada parsisiųsti ir nebus tokio fenomeno kaip "mirusios naujienos" Dabar svetainė atrodo tuščia tačiau laikui bėgant jos veidas tikrai pasikeis ir čia rasite begale siuntinių, failų, pamokų ir daug daugiau..

Taip pat norėčiau paprašyti jūsų jei radote klaidą, kažkas blogai veikia, neteisingai išversta į lietuvių kalbą praneškite forume atitinkamoje skiltyje, galbūt turite kažkokiu pasiulymų svetainei ar atrodo kad kažko truksta ? nesivaržykite ir išsakykite savo nuomone pasiulydami tai kas atrodo jums reikalinga ir svarbu.
Dydis: 00.00
Parsisiuntimo nuorodą galite matyti tik užsiregistravę

Good luck l2help.

Autorius: Evilrules

23 Vasario 2013 00:49

Naujienas bent dėkit!!!!!

Autorius: InTheEnd

1 Balandžio 2013 14:12

InTheEnd,

Jei tau ju truksta kas trukdo ju pačiam įdėti ? naujienos dedamos tik gal ne taip sparčiai kaip tau norėtusi.

Autorius: maugllis

1 Balandžio 2013 16:30

Informacija

Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.