L2jorion. Com - private interlude files project

L2jOrion.com - Private Interlude Files Project
    
  1. Atsijungęs

    Damon

    Pranešimai: 0

    HmD,
    Įdomus tu žmogus, rašai beleką, svarbu rašyti.
    Būtum rimtesnis tai kitaip šnekėtum.
    Tiesiog bandai kenkti ir tiek. Na, ką padarysi, visokių žmonių yra, visokių reikia.
    Gal pavardintum tuos puse nereikalingų failų? :)
    O kas liečia multisell, jei būtum bent 1% toks protingas kokiu dediesi tai žinotum, kad tie 2 mutisellai, kurie metė error'ą buvo dėl to, kad juose buvo neegzistuojantys item'ai, kuriuos vėliau pašalinau iš atnaujinto rev savo oficialiam puslapyje.
    Žodžiu, nepatingėsiu kurią dieną ir surašysiu bent jau didžiąją dalį tų svarbesnių pakeitimų, gal tada ramesnis būsi.
    3 Gruodžio 2018 - 13:35 / #11
  2. 
  3. Atsijungęs

    HmD

    Pranešimai: 0

    Damon,
    Surašyk, pagyvensim pamatysim koks būsiu, kai pradėsi rimtus projektus daryt gal ir atsiliepimai rimtesni taps :)
    Paskutinį kartą redagavo: HmD 3 Gruodžio 2018 - 14:49
    3 Gruodžio 2018 - 14:49 / #12
  4. 
  5. Atsijungęs

    Damon

    Pranešimai: 0

    HmD,
    Kai turėsi pats kažką rimčiau parodyti tai tada ponaiti ir reikšk savo pretenzijas. ;)
    3 Gruodžio 2018 - 16:09 / #13
  6. 
  7. Atsijungęs

    HmD

    Pranešimai: 0

    Damon,
    Pala pala, tai aš negaliu reikšt savo nuomonės vien dėl to kad pats nesidalinu savo failais? :D gal tu šiandien varšės padauginai ar arbata paspringai? :D savo nuomone kada norėsiu tada ir išsakysiu ir kam jau kam bet tik ne tau man nurodinėt ką aš ir kada galiu reikšt, tai kad susikaišiok savo prasmirdusį šūdiną orioną atgal ten iš kur tu jį išsitraukei :)
    3 Gruodžio 2018 - 19:56 / #14
  8. 
  9. Atsijungęs

    HmD

    Pranešimai: 0

    Jau geriau nieko nerodyt nei tokį šūdą žmonėm rodyt, apgailėtinas projektas :)
    3 Gruodžio 2018 - 20:18 / #15
  10. 
  11. Atsijungęs

    Katcu

    Pranešimai: 0

    HmD
    Damon,
    Pala pala, tai aš negaliu reikšt savo nuomonės vien dėl to kad pats nesidalinu savo failais? :D gal tu šiandien varšės padauginai ar arbata paspringai? :D savo nuomone kada norėsiu tada ir išsakysiu ir kam jau kam bet tik ne tau man nurodinėt ką aš ir kada galiu reikšt, tai kad susikaišiok savo prasmirdusį šūdiną orioną atgal ten iš kur tu jį išsitraukei :)

    Frozena*
    3 Gruodžio 2018 - 20:50 / #16
  12. 
  13. Atsijungęs

    HmD

    Pranešimai: 0

    Katcu,
    Geras pastebėjimas:D
    3 Gruodžio 2018 - 23:26 / #17
  14. 
  15. Atsijungęs

    Damon

    Pranešimai: 0

    Jums žmonės tikrai ne viskas gerai su galva. Daugiau aš čia nežaisiu žodžių karo su laido riteriais. Savo pasakiau, kas norės - tas naudos pack, o jūs, tiesiog apeikit post'ą užuot kažką bandę stumti. Susiraskit geresnės veiklos, vaikai. ;)
    4 Gruodžio 2018 - 00:36 / #18
  16. 
  17. Atsijungęs

    HmD

    Pranešimai: 0

    Damon,
    Pats tai gali stumt ant kitų packų jų forumuose jo? O ant tavo šūdpackio jau niekas nieko negali pasakyt? :D apgailėtinas ir tu ir tavo packas :) slėpkitės su juo kartu po pernykščiais lapais :)
    Paskutinį kartą redagavo: HmD 4 Gruodžio 2018 - 03:12
    4 Gruodžio 2018 - 03:12 / #19
  18. 
  19. Atsijungęs

    Damon

    Pranešimai: 0

    HmD,
    Matomai nesi labai protingas vaikis, nes kitu atveju protingiau rašytum, o dabar tik apšmeižti bandai.
    Ir kažką maišai, nes aš nieko nestūmiau ant kitų pack, tik sakiau, kad kai kurie yra pervertinti ar prašo per daug pinigų už savo pack'us ir čia tik mano nuomonė. Su ja gali sutikti arba nesutikti.
    O čia, kaip žadėjau, kad paskelbsiu keletą dalykų ką esu padaręs. Žinoma tai nėra viskas, tiesiog tuo metu tiek atsiminiau ir bus papildyta vėliau.

    https://www.l2jorion.com/index.php?/topic/18-old-updates/&tab=comments#comment-33
    9 Gruodžio 2018 - 05:09 / #20