Prisijungimas Registracija


Donate v0.5

Programos » Kitos programos
Donate v0.5
Donate v0.5


* Pilnai sudaryti kalbos failai, tai suteikia galimybę pilnai išsiversti sistemą (verčiami ir žodžiai / sakiniai kurie yra dizaino failuose).

* Automatinis sistemos atnaujinimas. Sistemos administratorius galės automatiškai patikrinti ar nėra sistemos atnaujinimų ir jei jų yra automatiškai juos įdiegti, per automatinį atnaujinimą atsinaujins tiek failai, tiek duomenų bazė, todėl nieko nereikės daryti rankiniu būdu.

* Pridėta apsauga nuo bot'u ir kažkokių veiksmų atlikimo esant ne sistemoje (t.y atliekant veiksmus iš nutolusio serverio).

* Pridėta galimybė pirkti / pliusinti "custom" daiktus, kurie būna duom. bazės "custom" lentutėse (šią galimybę galima išjungti administracijos zonoje).

* Pridėta galimybė išjungti parduotuvę.

* Pridėta galimybė priimti apmokėjimus (iš Paypal) tik iš patvirtintų sąskaitų (galima įjungti / išjungti).

* Naujas taškų pildymo būdas - pakvietimai. Įdiegta pilnai funkcionuojanti pakvietimų sistema su nemažai nustatymų administratoriui. Bus galima pasirinkti ar už pakvietimus duoti taškų ar ne, kiek jų duoti, ar juos atiduoti iškart, ar tik surinkus tam tikrą kiekį, kiek max. žmonių galima pakviesti per dieną, adresas į kurį bus nukreipiamas žmogus po sėkmingo pakvietimo ir dar keli naudingi nustatymai. Taip pat administratorius galės išvalyti visus kažkurio žaidėjo pakviestus žmones.

* Apsauga nuo web proxy.

* Pridėti 3 nauji registrai, ankščiau buvo 2, t.y pirkimo ir pliusinimo, dabar prisidėjo apmokėjimų, prisijungimų, bei pakvietimų registrai, jų dėka galėsite matyti daugiau žmonių atliekamų veiksmų, t.y kas kada kokių būdų pildė taškus, kada kas prisijungė ir panašiai.

* Pridėta galimybė kurti DUK (bus galima išjungti administracijos zonoje).

* Pridėta galimybė kurti taisykles (bus galima išjungti administracijos zonoje).

* Pridėtas naudingtas nustatymas leidžiantis įjungti taisyklių rodymą vos tik žaidėjas prisijungs prie sistemos, taisyklės bus parodytos iškart kai žaidėjas prisijungs, kitą kartą žaidėjui prisijungus prie sistemos, taisyklės nebebus rodomos.

* Į sistema įdėti visų daiktų XML failai, jų dėka perkant ar pliusinant daiktus sumažinama apkrova duomenų bazei, taip pat jie leidžia naudoti įvairesnius serverių pack'us kurie savo duom. bazėse nebeturi tų daiktų lentučių (pvz. GOD). Administracijos zonoje įdėtas nustatymas leidžiantis įjungti išjungti XML naudojimą.

* Dedant daiktus daugiau nereikės nurodyti ALI laukelio, kuris ankščiau daug kam buvo neaiškus, beje ir visiškai nereikalingas, nuo dabar viskas automatizuota.

* Dedant daiktus, SMS raktažodžius ar kažką kitą nebereikės nurodyti serverio kuriam norite priskirti prekę ar kažką kitą, serverį (jei naudosite daugiau, nei 1) pasirinksite prisijungdami prie administratoriaus zonos.

* Pakeistos kelios smulkios detalės vartotojo zonoje, kad būtų patogiau.

* Pataisytos visos man žinomos klaidos, netikslumai kurie buvo ankščiau.

* Administracijos zonoje prie kiekvieno nustatymo pridėtas gan platus to nustatymo aprašymas.

* Optimizuotos donate sistemos duom. bazės lentutės.

* Pridėta galimybė išjungti klaidų pranešimus rankiniu būdų, t.y pasirodžius klaidos (ar kažkokiam kitam) pranešimui žmogus galės jį išjungti paspausdamas iksą to pranešimo šone.
Dydis: 1.53 MB
Parsisiuntimo nuorodą galite matyti tik užsiregistravę

ooww.. Dekingas labai

Autorius: Ega

7 Kovo 2013 00:02

Kaip ja irasyt nes per install neisiraso reik man atrodo kazka su chmodint

Autorius: Visable

8 Kovo 2013 11:50

Visable, instaliuojant turetu nurodyt, kokie turi but suschmodinti. o jei ne, ieskok info, gal kur yra koks readme ar dar koks sh.txt :D

Autorius: SaVage

23 Kovo 2013 21:29

cia 1.5 specifikacija ar kokia?

Autorius: SuNDowN

2 Sausio 2014 21:34

Verčiau pačiam susikurti, nes šitas šūdas.

Autorius: Greisis

22 Geg. 2014 15:31

Informacija

Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.